Ulaşım

Mehmet Tunalı sosyal tesisleri Merkez Mah. 6.sok. No:6
Subaşı Beldesi-Altınova-Yalova

İstanbul Pendik ve Yenikapı’dan Yalova ya düzenli feribot seferleri vardır. Bilgi için “ido.com.tr” yi ziyaret ediniz. Yalova feribot iskelesi yanında bulunan dolmuş terminalinden SUBAŞI dolmuşlarına binebilirsiniz. Yolculuk 20 km olup 20 dk sürecektir. Gruplar oluştuğu taktirde özel servis ayarlanabilir. Organizasyon sorumlusu ile iletişime geçiniz.
İstanbul’dan Körfez Osmangazi köprüsünü kullanarak Anadolu yakasından sadece 30 dk da ulaşmak mümkündür. Köprüden sonraki Kocaeli-Altınova çıkışından çıkınız. İzmit istikameti yönünde 3 km sonra Subaşı girişinden koşu alanında olabilirsiniz.
İstanbul’dan Marmaray treni ile Gebze istasyonuna gelerek oradan IDO Eskihisar feribot iskelesine belediye otobüsü veya taksi ile ulaşılabilir. İstasyon ile feribot iskelesi arası sadece 2 km dir. 30 dk feribot sefası sonrası Yalova Topçular iskelesinden festival alanına taxi ile ulaşım 6 km olup 30-35 tl civarındadır. Ayrıca devlet otoyolundan Subaşı dolmuşları da kullanılabilir.
Bursa ve Kocaeli otobüs terminallerinden Yalova Altınova’ya otobüsle ulaşılabilir. Altınova’dan Subaşı Kivi festival alanına 2 km mesafede dolmuşlar vardır.Toplu talep halinde servis temin edilir. Organizasyon sorumlusu ile irtibat kurunuz.

Yarış Koordinatörü;

Orhan Güner

Tel:05323576921

Email: orhanek@gmail.com