YALOVA KİVİ KOŞUSU

Kayıt Formu

Kayıtlarımız Kapanmıştır.

Yarışmacılar

Adı Soyadı Cinsiyet Takım Parkur Göğüs No Onay
Murat HaylaErkekrunKARAMÜRSELrun10K10
Erhan GençerErkekrunKARAMÜRSELrun10K11
Rami FahriYıldızlıErkekrunKARAMÜRSELrun10K12
YUSUF YILMAZYILMAZErkekÇAGET10K13
SelçukGazcılarErkekrunKaramurselrun10K14
Haluk ALEMDAĞErkekrunKARAMURSELrun10K15
Aydın Cemal Yanık ErkekÇAGET10K16
HalitKOÇLOĞErkekBireysel10K17
MUHAMMED EDİP KARABACAKErkekAKUT SPOR KULÜBÜ BURSA10K18
Tuncer Karabağ Erkekrun karamürsel 10K19
ErolKıyakErkekÇAGET10K20
MustafaAyyıldızErkekÇAGET10K21
İhsanŞenErkekÇAGET10K22
İbrahimHamamcıErkekÇaget10K23
NEJAT ÇETİN ErkekFerdi 10K24
süreyyadündarErkek10K25
BülentAvcıErkekKoşOku10K26
FahrettinBilgiçErkek10K27
Gamze BİLGİÇKadın10K28
ÖmerŞahinErkekYapıkredi spor kulübü10K29
BetülSoyukutKadınBireysel10K30
IlkerNigizErkek10K31
OrhanGünerErkekSubaşıspor10K32
HasanCandemirErkekSubaşıspor10K33
ArslanÇehrelioğluErkekVegan Runners10K34
HasanAkyolErkekSs.bosch koop10K35
HarunKaraoğlanErkekAkkök Runners10K36
AydınÇırakErkekSubaşıspor10K37
CüneytŞenolErkekSubaşıspor10K38
FatihGürbüz ErkekTüpraş 10K39
YücelGüvenErkekÇAGET10K40
M.OrhanYılmazErkekÇAGET10K41
İbrahim HamamcıErkekÇAGET10K42
SELÇUKEVİRGENErkekÖNDER MÜHENDİSLİK 10K43
NazmiBerberoğluErkek10K44
VolkanYıldızErkekKoşu Dünyamız10K45
YasinKÜÇÜKBAHARErkekBireysel10K46
ÇağlayanBozkulakKadınBireysel10K47
SinanCinErkekRunFormance10K48
RIDVANŞÜKÜRErkek10K49
BirolVarol ErkekBireysel 10K50
SERDALGAZCILARErkekrunKARAMURSELrun10K51
süleyman gülerErkekCAGET10K52
recepaluçErkekBotanikRun Koşu Grubu10K53
inan onurileriakErkekBireysel10K54
Mehmet EminSaygıErkekSubaşıspor10K55
HasanTürediErkekSubaşıspor10K56
İsmail ÇENGEL Erkek10K57
AYDINGÜLErkekS2R Team10K58
ÇAĞLAR BETOSErkekS2R/TEAM10K59
ŞevketGülmezErkekS2T Team10K60
HÜSEYİNŞENTÜRKErkekS2R TEAM10K61
AykutKayanErkekourbroad10K62
CumaCeranErkekKaytazdere 10K63
Aytekin karataş ErkekFerdi10K64
ZELİHAÇAKIRKadınRUNPEREST10K65
MuhsinÖNENErkek10K66
ErayKaradenizErkek10K67
Ercan Kitapçıoğlu ErkekBireysel 10K68
mustafaalbayrakErkek10K69
fatihkaraaslanErkekferdi10K70
Hüseyin BurgazErkekFerdi10K71
BelkisMert burgazKadınİstanbulmasterleratletizmkulübü10K72
HarunCanbazoğluErkekS2R Team10K73
Mehmet özcan İnciErkekKoşu Dünyamız10K74
ÖzgürYıldırımErkekKoşu Dünyamız10K75
AliYavaşErkekSubaşıspor10K76
Hüseyin ErbilErkekFerdi10K77
ademizgiErkekAkkök Runners10K78
MedinErdoğanErkekFerdi10K79
Ümit SAĞLAM Erkek10K80
musaÇINARErkekİstanbul masterler atletizm kulubu10K81
OktayDurakErkek caket10K82
İbrahim YavuzErkekRunperest10K83
EROL GÜLSERENErkekKEPİRTEPELİLER EĞITIM VAKFI VAKFI10K84
ENESARErkekRUNPEREST10K85
ERCEERECEErkekSDC10K86
Yasemin Hamamcı Kadın10K87
serkan gönülErkek10K88
İsmet GÜNGÖRErkekYalova Runners10K89
ŞİMACOŞKUNKadınVakıf GYO10K90
KUDRETARABACIErkekANDA ARAMA KURTARMA10K91
RENAN TANILULUĞErkekANDA ARAMA KURTARMA10K92
AHMETBAYRAMErkekANDA ARAMA KURTARMA10K93
UĞUR ŞAHİNErkekANDA ARAMA KURTARMA10K94
AtanurYİĞİTErkekFerdi10K95
Mustafa BeratDinçErkek10K96
HAKANERHANErkekKOŞU TUTKUNLARI10K97
ÖZKANYÜKSELErkekKOŞU TUTKUNLARI10K98
SÜLEYMANSANCAKTUTANErkekKOŞU TUTKUNLARI10K99
GÜROLBALCIErkekKOŞU TUTKUNLARI10K100
MuratPekdoğanErkek10K101
Aziz EkşiErkekFerdi10K102
GözdeÖzerKadınAsics10K103
Bakiye Balciogullari KadınBalikesir10K104
Aysuhan DurnaKadınUltra çaylak runners10K105
İsmail Ateş Erkek10K106
NahitDinçErkekrunKARAMÜRSELrun10K107
SuatDemirciErkekYiğit Emlak10K108
MUSTAFAASLANErkekFERDİ10K109
RamazanBADEMOĞLUErkekMasterlar10K110
MetinAkbaşErkekYapıKredi spor kulübü10K111
DidemSüerKadınBeyFit Run10K112
OgünGüneşErkekrunKARAMÜRSELrun10K113
EmrullahGülşenErkekMasterlar10K114
ERDALTEMELErkek10K115
YAHYAERTUĞRULErkek10K116
ZeynepAkkayaKadınİzmit Masterlar10K117
Hakan AkkayaErkekİzmit Masterlar10K118
UğurAslanErkekBireysel10K119
MehmetGÜZELErkek10K120
Gülhan KayaErkek10K121
YaseminHünerliKadınadım adım10K122
ferdiaktasErkekrunKARAMÜRSELrun10K123
Koray UgurErbasErkekferdi10K124
LEVENDKARAÇOBANErkekFrank10K125
ÖmerÖzkanErkekFrank10K126
ebrudoğanKadın10K127
SemraBulutKadınBeat run crew10K128
KerimGENÇErkekFerdi10K129
ElifKöroğlu KadınBeat Run Crew10K130
HaticeYorgancı BedikoğluKadınİstanbulmasterleri10K131
SİBELPARLAKKadın10K132
DERYAPARLAKKadın10K133
şerifeçerezciKadınbireysel10K134
ziyainceErkek10K135
turnerbaydarErkek10K136
ADEMGÜNDÜZErkekGEBZE DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI DERNEĞİ10K137
PınarEroğluKadın10K138
YusufBahadırErkekBireysel10K139
zaferpesenErkek10K140
Raniya galifanova PesenKadın10K141
cüneytadalıErkekteam kurtak10K142
salihdursunErkekteam kurtak10K143
UfukTürkoğluErkek10K144
serhatbozkurtErkek10K145
MUHARREMTUNAErkekbursa masterler10K146
Mehmet Karabaş ErkekBursa masterler Atletizm 10K147
Ergün İncirbölen Erkek10K148
YusufDogangunErkek10K149
UmutÇakarErkekM&G RUNNİNGTEAM10K150
BoraUysalErkekAnkara Koşuyor 10K151
AyşeKüçükKadınFerdi10K152
TAMER ÖMER KİPERErkek10K153
cemöztürkErkekrunkaramürselrun10K154
ercantepecikErkek10K155
ERKANŞENŞEKERCİ ErkekBireysel10K156
İsmet Ablay ErkekRELAX RUN 10K157
PATTRARATTANASANGCHOKKadınRUNPEREST10K158
Memet Huseyin ErkekYok10K159
ElvanŞentürkKadınBireysel10K160
Bilge KaanÜnalErkek10K161
SerkanBOĞAHANErkekFerdi10K162
HASNAABOĞAHANKadın10K163
FulyaKaracaoğluKadınTeam Kettlebell10K164
SEMRA AKPINARKadınBİREYSEL10K165
MELİSAÖZENKadınSUBAŞI MERKEZ MAHALLE MUHTARLIĞI10K166
MuratErtanErkekSamsat Atletizm10K167
Rıza Yıldı rımErkekBilecik koşu gurubu 10K168
Eyüp ÇakırErkekBilecik koşu gurubu 10K169
Pelin ÖzkurtKadın10K170
BuğraSönmezErkek10K171
SİMGEÖZCANKadınSUBAŞI MERKEZ MAHALLE MUHTARLIĞI10K172
SalimYiğitoğluErkek10K173
ErdoğanÇataltepeErkekİST MAST ATL KLB.10K174
GönülÇataltepeKadınİST MAST ATL KLB.10K175
Can BerkSönmezErkek10K176
SercanDirhemsizErkekAsım Çetin Koşu gücü Ferdi10K177
EmreAkınErkek10K178
AydanSasmazKadınadim adim10K179
ÖzhanOnatErkekBeşiktaş10K180
Sinem denizErdinç Kadın10K181
CanberkTezelErkekS2R Team10K182
İsaKızıldemirErkekBireysel10K183
ZanaBozkurtErkekBireysel10K184
BüşraKayaKadınBireysel10K185
Pamir AltunelErkekRUNDERSTAND10K186
BurakGüzeltepeErkekRUNDERSTAND10K187
MURATVURALErkekedAylin10K188
UtkuYARDIMCIErkekRUNDERSTAND10K189
AYHANKÜREKÇİErkekKOŞU TUTKUNLARI10K190
GalipÖztürkErkek10K191
YurdalanÜnlüErkekBursa Löder10K192
AhmetOlhanErkek10K193
LeventKuva ErkekBursa Löder10K194
METİN DEMİR ErkekFerdi10K195
Ceyhan DEMİR ErkekFerdi10K196
PınarGürKadın10K197
canyalamanErkekBursa Triatlon SK10K198
Barış TEKERErkek10K199
İzzetYaşaErkekBjk10K200
MostafaMohammadiErkekBireysel10K201
MuratDerinErkekİnegöl Run10K202
SinemİşlerKadınBireysel10K203
Kerem KarayErkekİstanbul Masterleri Atletizm Kulübü 10K204
Fatma KostakKadın10K205
kaanbaşkanErkekbireysel10K206
YASIN MURAT TIMUCINErkekDoğal olarak yıldırım 10K207
FurkanTüretkenErkekAlikev Runners 10K208
BİLGİNÖGERErkekFerdi10K209
ÖnerÖzlerErkekMudanya Kg10K210
YiğitTosunErkekAdımadım Bursa10K211
FikretSantırErkekBursa maraton10K212
HasanKaraErkekFerdi10K213
Ercan SavaşanErkekTunaDeniz10K214
GUNAYHUSEYINOGLUErkekBireysel10K215
ElifNumanoğluKadın10K216
büşraözdemirKadınbireysel10K217
HÜSEYİNYILDIZErkekRELAX RUN10K218
Kamil DurgutErkekMudanya Kg10K219
İnciDalkılıç Kadın10K220
ChenthuranBalasubramaniamErkekTCC10K221
alaattinŞENErkekbursa masterler10K222
AyşegülKenaroğluKadınBeat Run Crew10K223
METEToprakErkek10K224
FERHATBayhanErkek10K225
İsmetÖZLERErkekYenişehir 10K226
Ercan TORUN ErkekKarahan Teknik10K227
Özgür ŞahanErkek10K228
Nuh aliBahşı ErkekÇorum gençlik 10K229
Handan Bolut Kadınİzmit belediye spor10K230
HarunYüceErkek10K231
EMRETASCANErkekKadıköy Runners10K232
CemalettinBasakErkek10K233
maryamkorkchiKadınasım çetin koşu gücü10K234
FedaiGökmenErkekMürsel Şahin Spor Kulübü 10K235
Elif gözdeTürediKadın10K236
HilalTürediKadın10K237
Mücahit MustafaKarabulutErkek10K238
DuraliÇOLAKErkekAsim Çetin koşu Gücü10K239
samiÖZKANErkekyalova 10K240
HAYRETTİNKENARErkek10K241
ElifSerbesKadınİzmit Belediye Spor10K242
SelçukÖNAYErkekBURSA MARATON10K243
DilaraKaşhanKadınİzmit Belediyespor 10K244
Serra sudeKökdumanKadınİzmi Belediye Spor10K245
ÇağrıÖzcanErkekBeat Run Crew10K246
Arda BatuKÖROĞLUErkekRUNDERSTAND10K247
EminDÖNMEZErkekKarahan Teknik10K248
BilalGÜNErkekVoltFloyd10K249
NihanOKTAYKadın10K250
Onur CanALBAYRAKErkek10K251
AykutTaşdemirErkekTeam Kurtak 10K252
EsraTaşdemirKadın10K253
Yüksel Gültekin ErkekYok10K254
Gülşen KILINÇ KadınANAKENT spor kulübü 10K255
İlkerErdoğanErkekBeat Run Crew10K256
NEŞEKAYAKadınBeat Run Crew10K257
Ertuğrul CemÖzdamarErkekKadıköy Runners10K258
BEKİRKORKMANErkekBİLECİK10K259
MEHMET FEHMİESErkekistanbul10K260
MERVECEYLANKadınFERDİ10K261
Ahmet ZiyaErdoğanErkekFerdi10K262
DuyguTurğut BoyanKadınFerdi10K263
MusaAchılovErkek ALPİN OUTDOR10K264
MetinKuşkurdanErkekALPİN OUTDOOR10K265
nevinşahinKadın10K266
SEMABULDANLIOĞLUKadınColumbia Montrail Koşu grubu10K267
CİHATÇELİKKANErkekColumbia Montrail Koşu grubu10K268
Vedat AyasErkekMaster 10K269
BurhanTekerErkekTakim10K270
MujganDervishKadınAsım Çetin Koşu Gücü10K271
BeyzaSamutKadınNDKA10K272
YasinAVCIErkekBursa Maraton Kafilesi 10K273
AlpaslanCanoğluErkekBursa yenişehir10K274
AbdullahAkarsuErkekS2r team10K275
orhan tümtürkErkekbursa yenişehir10K276
RafetÖZCANErkekErzuRUN10K277
EdaGümüşKadınİzmit belediye spor 10K278
OrhanBaşıbüyükErkekKOŞU TUTKUNLARI10K279
GamzeAltunbaş KadınMG RUNNİNG TEAM10K280
HÜSNÜKARAErkekÇaget10K281
Ali FerhatAydınErkekRUNPEREST 10K282
ilkay DönmezKadınKadikoy Runners10K283
alicanpolatErkekbaypoll run10K284
inanbayarErkekbaypoll run10K285
FarhadAkbarıErkekFerdi10K286
DervişDavranErkekNDKA10K287
KadirÇalışkanErkekEsmaraton10K288
cengizerolErkekEsmaraton10K289
AhmetGiderErkekFerdi10K290
NebahatGiderKadınFerdi10K291
Berkant Önal ErkekNDKA10K292
cenkgünaltayErkek10K293
Süleyman serkanUzunkolErkekEsmaraton10K294
SerhanAytonErkekÇOMÜBİT10K295
celilkaçoğluErkekEsmaraton10K296
MELİS BEKTAŞErkekYALOVA LİSESİ10K297
ŞerifeSoytürkKadınÇanakkale doğa ve çevre kulübü10K298
Mehmet ALTINIŞIKErkekCANAKKALE DOGA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ10K299
MuammerAltinokErkekEsmaraton10K300
TAYFUNDEVECİErkekCANAKKALE DOGA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ10K301
Murat YILMAZER ErkekÇanakkale Doğa Gençlik ve Spor Kulübü 10K302
NimetAltaşKadınÇanakkale doğa gençlik ve spor kulübü10K303
Elif SultanALTINIŞIKKadınCANAKKALE DOGA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ10K304
FATMATOKGÖZKadınÇanakkale Doğa Gençlik ve Spor Kulübü10K305
DuyguSoytürkKadınÇanakkale doğa gençlik ve spor kulübü10K306
MUSTAFA FATİHRAZBONYALIErkek10K307
SezaiToğanErkek10K308
MügeDaştanKadınMErak etME10K309
ALİ OSMANÇALIŞKANErkekgenco10K310
Nursel Karataş Kadın10K311
ADEMÇAKIRErkekgenco10K312
sinan dinçErkekYALOVA LİSESİ10K313
Recep Hüseyin Yalçıntepe Erkek10K314
YİĞİT KAHVECİErkekyalova lisesi10K315
AliÇAGLANErkekCANAKKALE DOGA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ10K316
CEYHUN AKINCIErkekyalova lisesi10K317
SEYİTHAN ÇİÇEKErkekyalova lisesi10K318
SEHLENUR ESKİKadınyalova lisesi10K319
YASEMİN CESURKadınyalova lisesi10K320
AYŞENUR YILDIZKadınyalova lisesi10K321
ElifMertKadınKoşu_tutkunları10K322
SÜHEYPAYTARErkekyalova lisesi10K323
SUDEBAYGÜNKadınyalova lisesi10K324
MehtapÇelikKadınYok10K325
EsenErdoğanlıKadınBeat Run Crew10K326
NurettinDağlıoğluErkekNDKA10K327